Financie, Právo

Katalóg stránok > Financie, Právo

Zastoupení poškozených při uplatnění nároku na odškodnění pracovního úrazu, nemoci z povolání, dopravní nehody, chyby lékaře, běžného úrazu.
www.spoo.cz
Ponúkame spracovanie účtovníctva, spracovanie miezd a personalistiky, účtovné a daňové poradenstvo. Možnosť komunikácie s klientom aj v nemčine, angličtine, poľštine, francúzštine.
www.adika.sk
Výber a pomoc pri výbere pôžičiek a úverov. Pôžičky pre každého - nezamestnaných, študentov aj živnostníkov.
pozickaren.6f.sk
Největší poskytovatel úvěrů ručených nemovitostí u nás SMART HYPO s.r.o. nabízí spolupráci v oblasti finančního poradenství. Práce vhodná jak pro již působící poradce, tak pro nové lidi v oboru, studenty a další.
www.smart-poradce.cz
Profesionálna online fakturácia so systémom onecosoft.
www.onecosoft.com
Komplexné spracovanie účtovnej agendy.
www.uctovnictvo.hostujem.sk
Účtovníctvo, mzdy - Spoločnosť Account Studio, s.r.o. ponúka služby v oblastach: účtovníctvo, daňové poradenstvo, účtovné a ekonomické poradenstvo, mzdy, mzdové poradenstvo a kontrola pre domácich i zahraničných partnerov.
www.accountstudio.sk
Vymáhanie pohľadávok mimosúdnou a súdnou cestou. Vymáhanie pohľadávok na základe faktúr, zmlúv, pôžičiek a iných právnych titulov. Vymáhame pohľadávky v zrýchlenom konaní na území Slovenskej republiky.
www.vymahanie-dlhov.sk
Vydávanie odbornej literatúry a usporadúvanie školení pre manažérov súkromnych firiem a organizácií verejného sektoru.
www.forum-media.cz
QEX je od roku 1990 ako jedna z prvých akciových spoločností na Slovensku lídrom na trhu v oblasti komplexnosti portfólia reklamných produktov a služieb ako aj lídrom v oblasti bankovej techniky a bankových systémov s najširším portfóliom referencií.
www.qex.sk
Ponuka pôžičiek a spotrebiteľských úverov cez telefón.
www.pozicka.us
Účtovníctvo - Brezno, to je vedenie jednoduchého účtovníctva pre podnikateľov, konzultácie a odborné poradenstvo + vedenie účtovnej evidencie.
www.uctovnictvo-brezno.sk
Založení firmy je významným krokem v životě podnikatele. Je však časově i finančně náročné a může i celé podnikání zbrzdit, a to hned v jeho počátku. Nabízíme vám ale elegantní řešení, jak celý proces jednoduše zvládnout.
www.zalozeni-spolecnosti.net
SMS půjčka je malou revolucí na trhu finančních služeb. Umožní vám snadno získat obnos ve výši až 10 000 Kč. A to s tak nízkým úrokem, jaký nenajdete ani v bance. Stačí vyplnit on-line formulář a odeslat.
www.mojesmspujcka.cz
Forum o pôžičkách, úveroch...Diskusia, referencie, a ovela viac
forum.top-pozicky.sk