Inštitúcie, Organizácie

Katalóg stránok > Inštitúcie, Organizácie

Informační portál pro Přeštice a okolí. Základní informace o úřadech a institucích z regionu, přehled organizací, informace o kulturních akcích, firemní rozcestník, důležité kontakty a další informace.
info-prestice.cz
www.doskolky.cz
www.doskolky.cz
Zastoupení poškozených při uplatnění nároku na odškodnění pracovního úrazu, nemoci z povolání, dopravní nehody, chyby lékaře, běžného úrazu.
www.spoo.cz
Činnosťou združenia je odborná príprava a lektorská činnosť formou krúžkov (školský rok) a kurzov (letné mesiace) zameraných na MUZIKÁL (spev, tanec, herectvo) pre začiatočníkov i pokročilých.
www.xanadustudio.sk
Bakalárske, magisterské a doktorandské štúdium v akreditovaných študijných programoch Medzinárodné vzťahy, Životné prostredie a Environmentálne manažérstvo. Kvalita činností vysokej školy garantovaná certifikátom manažérstva kvality.
www.sevs.sk
Inštitút pre paradigmatické reformy hodnotí spoločenský vývoj a tendencie; realizuje vedecké výskumy a prieskumy; organizuje prednášky a konferencie; vykonáva publikačnú činnosť atď.
ippr.sk
Stránka skupiny Akropola. Ponúkame kvalitnú živú hudbu na vaše oslavy, svadby, výročia...
akropolamusic.sk
Ponúkame profesionálne vedenie reklamných kampaní na vyhľadávačoch Google, Seznam, na Facebooku a ďalších serveroch. PPC reklama prináša webom okamžité zvýšenie návštevnosti. Veľkou výhodou je rýchly štart aj možnosť pružne regulovať rozpočet.
ppcweb.cz
Bezplatná občianska inzercia s možnosťou vložiť inzerát zadarmo. Najlepší internetový bazár automobilov, mobilov, práce. Súkromná inzercia zvierat, oblečenia ..
www.galainzercia.sk
kompletný servis pri revitalizácií bytových domov a stavebných prác
www.omstav.sk
Predaj áut značky KIA, servis, predaj náhradných dielov
www.topcar.sk
Cílem spolku SPINNING GUIDE.CZ je investigativní činnost a publicistika při zachování nezávislosti a objektivního přístupu se zájmem na uchovávání tradic a historických faktů. Kolektiv autorů připravuje publikaci o historii a původu slova "spin".
www.spinningguide.com
Cílem spolku SPINNING GUIDE.CZ je investigativní činnost a publicistika při zachování nezávislosti a objektivního přístupu se zájmem na uchovávání tradic a historických faktů. Kolektiv autorů připravuje publikaci o historii a původu slova "spin".
www.spinningguide.cz
Personálna agentúra LABORA sa zameriava na sprostredkovanie zamestnancov do krajín EÚ, najmä Nemecka a Rakúska. Na základe získaných skúseností vieme porozumieť požiadavkám klienta a zabezpečiť vhodný výber zamestnancov.
www.labora.sk
Zasklievanie balkónov a plastové okná a dvere od spoločnosti ProfiVymena.sk. V ponuke sú aj garážové brány a bezpečnostné dvere za výhodnú cenu.
www.profivymena.sk