Obchod, Služby

Katalóg stránok > Obchod, Služby

Ponúkame Vám kompletné služby starostlivosti o Vaše telo. V našej ponuke nájdete solárium, kolagén, lymfodrenáž a podobne.
www.solarium-martin.sk
Zajistíme běžné opravy a údržba elektroinstalace, rekonstrukce elektroinstalací domů.
www.elektrikari-basta.cz
Zajišťujeme kompletní výškové práce pomocí horolezecké techniky v rozsahu od drobných prací po komplexní výškové rekonstrukce.
www.vyskove-prace-araneuss.cz
Prodáváme stavební řezivo, OSB desky a palubky.
www.karban.cz
Zajistíme kácení stromů, údržbu venkovní zeleně a zahrad, odklízení odpadků, prořezávání a ošetřování stromů. Dále nabízíme sekání trávy a trávníků, výsadbu keřů a záhonů, zahradnické práce a služby.
www.kaceni-stromu.info
Výber a pomoc pri výbere pôžičiek a úverov. Pôžičky pre každého - nezamestnaných, študentov aj živnostníkov.
pozickaren.6f.sk
Nabízíme k zapůjčení nářadí, zařízení a stroje pro profesionály i domácí kutily, nářadí či zařízení pro jakoukoliv práci na stavbě, pro domácí hobby práce, pro práce na zahradě, nebo domácí úklid.
www.puvap.cz
Květináče, květníky, truhlíky a květinové obaly - přehledné informace a rady na serveru o květináčích. Dozvíte se jak vybrat správný květináč, jaké jsou druhy květináčů a další užitečné tipy.
www.e-kvetinace.com
Zajistíme odvoz odpadu a likvidaci odpadu. Máme vlastní nákladní auta pro odvoz odpadů,suťí a dovoz písků, štěrků, zeminy, betonů atd. Zajistíme odvoz odpadu v Praze a okolí - Kostelec n/L., Brandýs n/L., Úvaly, Říčany, po dohodě i jinam.
www.odvoz-odpadu-vanak.cz
Sanácia a vysúšanie muriva bez búrania a neporiadku elektrofyzikálnym systémom DryPol.
www.venclik.com
Reality a nehnuteľnosti z celého Slovenska. Domy byty a pozemky na predaj.
www.x-reality.sk
Ponúkame profesionálne športové oblečenie pre rôzne športy akými sú napríklad futbal, volejbal, hádzaná, tenis, basketbal, running a iné. Prezrite si online katalógy na našej stránke.
www.jakosport-kosice.sk
Hlavnou činnosťou firmy je oprava kožených, kožušinových odevov, koženej galantérie, bytoveho textilu. Ponukame aj šitie zaclon, zavesov, postelnej bielizene, ruksaky,cestovne tašky a ine vyrobky. Kurzy šitia podľa dohody.
www.kozatex.sk
Kompletní výškové práce se specializací na rizikové kácení stromů a služby pro obce a města. Zajistíme mytí oken a fasád, nátěry, čištění a opravy okapů a svodů, odklízení sněhu ze střech, montáže reklam a další služby.
www.erebor.cz
Ozvučenie osvetlenie podujatí - PP Production
www.djpeter.sk