Obchod, Služby

Katalóg stránok > Obchod, Služby

Školící a vzdělávací centrum RED-X je svou specializací profilováno především na individuální rozvoj osobnostních, profesních a komunikačních dovedností, zdravý životní styl a záhady kolem nás.
www.red-x.cz
Hlavnou činnosťou B4S s.r.o. je pracovno-personálna činnosť - ponuka brigád v potravinárstve a obchode. Okrem toho realizujeme školenia HACCP a iné. Poskytujeme kompletný servis pri otváraní novej potravinárskej prevádzky.
b4s.sk
Distributor šperků české firmy SBS TRADE. V nabídce najdete postříbřené šperky z tombaku, magnetické šperky, šperky z chirurgické oceli, stříbrné řetízky, náramky a další druhy šperků.
je-sperky-sbs.webnode.cz
Monitor dechu Respisence je zařízení pro hlídání dechu novorozenců, který se používá jako prevence proti syndromu náhlého umrtí novorozenců - SIDS.
www.respisense.cz
Chcete kupovať zlatý alebo strieborný prívesok a neviete podľa čoho vyberať? Navštívte portál prevesok.sk a skúste sa nechať inšpirovať našimi radami.
www.privesok.sk
zateplenie,sádrokartón,maľovanie,všetky stavebné práce
emily-mont.webnode.sk
Obklady a dlažby
www.buildex.sk
Okná, Žalúzie,tieniaca technika-Parkety,renovácia,predaj a montáž
www.euromont.sk
Internetový obchod Bielmeier.cz nabízí značkové kuchyňské a domácí elektrospotřebiče a doplňky. V naší nabídce najdete zavařovací automaty, sušičky ovoce, domácí pekárny, kávovary a další zboží.
www.bielmeier.cz
Výroba a montáž lustrů a reflektorů, převážně pro kostely a sakrální objekty. Ozvučovací technika od návrhů až po montáže na klíč.
osvetleni-lachman.cz
Internetový obchod Postýlkyshop.cz nabízí dětské postýlky, ohrádky a příslušenství. V nabídce najdete značkové postýlky a ohrádky, matrace, povlečení, matracové chrániče, kolečka k postýlce a další zboží.
www.postylkyshop.cz
Internetový obchod s laminátovými plovoucími podlahami a doplňky na čištění a údržbu podlah. Podlahy značek Alsapan, Pallmann, Pedross a dalších.
laminatove-plovouci-podlahy.eu
Predaj, servis manipulačnej a dielenskej techniky.
www.zaha.sk
Prodáváme svítidla a osvětlení. Nabízíme klasické i moderní osvětlení, křišťálové lustry, vitrážová a kuchyňská svítidla, bodové osvětlení, stropnice, ratanová svítidla, koupelnová svítidla a venkovní osvětlení.
www.osvetlenisvitidla.cz
Poskytujeme kadernícke služby a poradenstvo, zahusťovanie a predlžovanie vlasov, pánsky a detský strih, farbenie, trvalú, preliv, melír. Predlžovanie robíme metódou BOND PLUS a používame vlasy rôznych kvalít.
prodluzovanivlasu.cz