Priemysel, Výroba

Katalóg stránok > Priemysel, Výroba

Okrasné kovové ploty, žiarovo pozinkované, za skvelú cenu. Kvalitná tvrdá oceľ, možnosť výberu farby zo vzorkovnice RAL.
kovoveploty.sk
Zaistíme dodávku a montáž plastových okien so zvýšenými izolačnými vlastnosťami, plastových okien a dverí do spoločných priestorov - schodiska, pivnice, vchody. Garantujeme profesionálnu, rýchlu montáž a predovšetkým kvalitu.
rexokna.cz
Distribuujeme prostriedky osobnej hygieny pre reštaurácie, hotely, výrobne, školy, kancelárie a pod. Zásobníky na toaletný papier, papierové uteráky, dávkovač tekutého mydla ai zdarma zapožičiame, namontujeme a udržujeme v prevádzke.
ille-papir.cz
Vyvíjame a konštruujeme neštandardné technologické zariadenia, ovládacie zariadenia, plastové súčiastky, vstrekovacie formy. Zabezpečujeme služby výskumného, vývojovo-konštrukčného a výpočtovo-analytického charakteru, pevnostné výpočty, výkresy.
technologicka-zarizeni.cz
Zaoberáme sa výstavbou nízkoenergetických montovaných domov a predajom produktov na uzatvorenie stavebných otvorov, tieniacej techniky, bezpečnostných mreží, solárnych systémov a iných doplnkov.
vekaplast.sk
Dovážame zariadenia pre gastronómiu a kompletné vybavenie gastronomických prevádzok, záručný aj pozáručný servis v ČR i SR. Sme výhradnými zástupcami firiem Blendtec, Polyscience, CEAD, Krampouz, LT, Bron-Coucke, Zepé, Imperia ai
gastronakup.cz
Výroba a montáž svetelných reklám, 3D svetelných písmen, 3D lôg. Nálepky, veľkoplošná tlač, orientačné systémy, atď. Návrh - výroba - dodanie - montáž.
www.cicero-reklama.sk
Dodávame všetko pre ploty, oplotenie, pletivo a bránky. Ponúkame chovateľské, lesnícke a záhradné pletivá. Príslušenstvo k plotom.
www.ploty-skala.sk
Ochodná činnosť v oblasti pružných priemyselných spojok.
www.lufax.sk
Informačné vitríny do interiéru aj exteriéru. Najlepšia cena priamo od výrobcu.
www.informacne-vitriny.sk
inžinierska, projektová a obchodná činnosť v stavebníctve, dovoz a predaj ľahkých strešných krytín
www.inpro.sk
Energetické porasty : Zakladanie, pestovanie a ekonomika | rýchlorastúci topoľ, vŕba a štiepka.
www.energetickeporasty.sk
Zaistíme dodávky upratovacej techniky, zametacie a umývacie stroje, priemyselné vysávače, tlakové umývačky a čistič suchou parou. Vyprojektujeme a dodáme centrálne vysávače aj veľkého rozsahu, aplikácie pre umývanie tlakovou vodou.
technoclean.cz
Realizácia betónových poterov, ktoré tvoria neodmysliteľnú súčasť výstavby každej budovy. Predstavujú finálnu vrstvu v skladbe podlahy, na ktorú sa aplikuje dlažba, laminátová/drevená podlaha, koberec, PVC a iné.
www.poterynr.sk
Naša spoločnosť ponúka ucelený sortiment náhradných dielov na nakladače
www.snap.sk