Priemysel, Výroba

Katalóg stránok > Priemysel, Výroba

Prírodné jazierka na kúpanie a bio bazény bez pridania chemických látok. Zdravá a čistá voda počas celého roka vďaka biologickej filtrácie.
www.bio-bazeny.sk
Zákazková výroba dielcov z nehrdzavejúce ocele, hliníku až po bežné oceľové plechy.
www.azeta.sk
Realizujeme návrh a výstavbu montovaných, murovaných a nízkoenergetických rodinných domov, obytných domov, nadstavieb a prístavieb na bytové a rodinné domy.
www.superdomy.sk
Služby poskytujeme na území Slovenskej republiky bez potreby osobnej návštevy. Spolocnost Vám založíme podla Vašich predstáv presne na mieru.
predaj-readymade-spolocnosti-zalozenie-sro-firmy.ivb.sk
Vyberte si z našej ponuky čistarní odpadových vôd s dopravou po celom Slovensku. Čistiarne odpadových vôd majú eurocertifikát i atest vodotesnosti. Neváhajte a zaobstarajte si svoju vlastnú ČOV.
www.bednarmontaze.sk
Slovenský výrobca čistiarní odpadových vôd ČOV
www.bednarmontaze.eu
Stavba krbov, rekonštrukčné práce, podzmené a výškové práce. Práca výhradne len s kvalitnými materiálmi a spoľahlivými pracovníkmi.
www.exterm.eu.sk
Stako - přední výrobce a prodejce vestavěných skříní a ostatního nábytku na míru v ČR. Rodinná firma, na trhu od roku 1999.
www.stako.cz
Naša spoločnosť ponúka komplexné splnenie požiadaviek klienta v oblasti výroby a predaja pletiva
www.martinec.sk
Návrh, vývoj, výroba a servis nadstavieb, návesov a prívesov. Špecializácia na izotermické karosérie.
www.hlm.sk
Spoločnosť Ormont vyrába kúpacie kade, boxy pre psov, lapače tukov, odlučovače ropných látok, žumpy a iné výrobky z plastov.
www.ormont.sk
Sústružené výrobky z dreva
www.drevotok.sk
kompletný servis pri revitalizácií bytových domov a stavebných prác
www.omstav.sk
Zabezpečujeme v Bratislave a okolí opravy striech - klampiarstvo, pokrývačstvo, výškové a izolatérske práce, vrátane náterov striech a ochrany budov proti hniezdenia vtáctva.
www.mbstrechy.sk
Andor s.r.o. realizuje výstavbu bazénov, saun, bazénových prestrešení. Dodáva technológie pre kúpaliská, plavárne, aquaparky, hotelové bazény a wellness centrá. Zabezpečuje záručný a pozáručný servis na všetky dodávané bazény a technologické zariadenia.
www.bazenyandor.sk