Ubytovanie

Katalóg stránok > Ubytovanie

Ubytování se nachází v obci Prostřední Bečva na velkém oploceném travnatém pozemku, jednu stranu lemuje řeka Bečva. Krajinná oblast Beskydy na úpatí hory Radhošť.
www.becvaubytovani.cz
Dovolená v Chorvatsku je naší specializací, autem i autobusem. Ubytování v Chorvatsku zajišťujeme v apartmánech či hotelích. V naší nabídce najdete známá chorvatská střediska.
www.adria-chorvatsko.cz
Dovolená poblíž turistických atrakcí na Liptově. Zimní středisko se sedačkovou lanovkou je do 1 km
www.ubytovanie-tatry.net
Chaty a chalupy k pronajmutí, penziony, apartmány a další nabídky na ubytování v ČR i zahraničí - přehledné tematické i regionální třídení na CHATA.cz.
www.chata.cz
Stránky Penziónu MaT Bojnice. Penzión a ubytovanie nájdete v centre mesta Bojnice.
pensionmat.sk
Ponúkame výhodné podnájmy pre študentov v Prahe. Ponúkame zariadený byt s práčkou a kuchyňou, internet v cene, solídne jednanie a nefajčiarske prostredie. Majiteľom bytov ponúkame rýchle stavebné úpravy, aby mohli prenajímať.
ubytovani-pro-studenty-praha.cz
Apartmanybrac.cz nabízejí moderní ubytování v poklidné rybářské vesničce Sumartin na ostrově Brac. Apartmány se hodí jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi.
www.apartmanybrac.cz
Štýlový hotel sa nachádza na juhu južnej Moravy v mestečku Hustopeče. V historických priestoroch je vináreň a vínna pivnica s kapacitou 210 miest. Izby sú nové a útulné so sociálnym zariadením a TV. Zaparkujete na zabezpečenom parkovisku za hotelom.
www.rustikal.cz
Lacné a kvalitné ubytovanie blízko Žiliny (5km od centra). Ubytovňa s kapacitou 32 izieb a 80 lôžok. Každá izba vybavená TV, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou.
www.ubytovna-zilina.sk
Villa Janka je vila rodinného charakteru,
www.ubytovaniemedzev.sk
Autopožičovňa Európa je jedna z najlepších spoločností pôsobiacich na Slovenskom trhu. Kvalita poskytnutých služieb a individuálny prístup ku klientom z nás robí lídrov na trhu. Spoľahlivý personál Autopožičovne Európa Vám zabezpečí jedinečný servis.
www.autopozic.sk
Dosť bolo hotelových predražených izieb. U nás bývate v bežných hotelových cenách formou apartmánov v rodinných domček po celej Nitre. Pohodlné spanie, relax v blízkosti nitrianskeho parku, či centra Nitry.
www.ubytkonitra.sk
Apartmánové ubytovanie vedľa centra mesta v Nitre, s dopravou z letiska a na letisko. Vstup do apartmánu aj s kolieskovými korčulami, alebo kočíkom, bez schodov a s úplným dohľadom a dosahom na svoje vozidlo.
www.sadul.sk
Dovolenka v Chorvátsku, predovšetkým pre rodiny s deťmi. Ponúkame súkromné ubytovanie v Chorvátsku - apartmány, penzióny, hotely. Dovolenka Chorvátsko autom. Dovolenka na lodi v Chorvátsku.
www.novalja.sk
Chata sa nachádza v regióne Kysuce, 5 km od mesta Kysucké Nové Mesto. Lacné a štýlové ubytovanie.
www.uchrusta.sk