Vzdelávanie, Kurzy

Katalóg stránok > Vzdelávanie, Kurzy

Bakalárske, magisterské a doktorandské štúdium v akreditovaných študijných programoch Medzinárodné vzťahy, Životné prostredie a Environmentálne manažérstvo. Kvalita činností vysokej školy garantovaná certifikátom manažérstva kvality.
www.sevs.sk
Špecializované centrum na výučbu anglického jazyka. Kurzy angličtiny pre deti a dospelých, individuálna a firemná výučba, príprava na maturitu.
www.adept.sk
Elektronický jazykový prekladač je výborný pomocník na cestách i pri štúdiu cudzích jazykov. Komfortnejšie elektronické slovníky disponujú i hlasovým výstupom hľadaného slova.
www.engros.sk
Prezentačný web českého maliara a výtvarníka Drahoslava Soltu, ktorý sa venuje maľbe, sochárstvo, kresbe, grafike, umeleckému vzdelávaniu a arteterapia. Má rad úspešných výstav a pracuje pre galeristov na celom svete.
drahoslav-solta.com
kurzy – kozmetika, kaderníctvo, manikúra, nechtový dizajn, pedikúra, vizážistika, opatrovanie
www.amosk.sk
Vzdelávacie stredisko Beauty Center Praha organizuje denné, večerné, víkendové rekvalifikačné kurzy akreditované MŠMT ČR v odbore kozmetika, kaderníctvo. vizážistika, masáže, manikúra, pedikúra ai. Kurzy vedú vysoko kvalifikovaní odborníci.
rekvalifikaceprozeny.cz
Posuňte se dál s našimi kurzy finanční gramotnosti a naučte se zacházet se svými financemi tak, aby Vám přibývaly! Jak si vybrat správný úvěr nebo hypotéku, jak neplatit vyšší pojištění - to vše se u nás dozvíte.
www.posuntese.cz
Materské centrum pre deti a mamičky v Leviciach.
www.mcmedulienka.sk
Naučte svou ratolest anglicky. Stále více rodičů, odborníků i učitelů se shoduje na tom, že pokud se dítě brzy naučí cizí jazyk, dostane se mu pevných základů pro celý následující život.
www.englishforkids.cz
Ponúkame výhodné podnájmy pre študentov v Prahe. Ponúkame zariadený byt s práčkou a kuchyňou, internet v cene, solídne jednanie a nefajčiarske prostredie. Majiteľom bytov ponúkame rýchle stavebné úpravy, aby mohli prenajímať.
ubytovani-pro-studenty-praha.cz
Nabízíme komplexní služby jazykového vzdělávání pro firmy, instituce, ale i jednotlivci a pro děti od 3 měsíců do 14 let speciální metodou Helen Doron.Můžeme vám zajistit přípravu na všechny státní i mezinárodní zkoušky vše na míru dle vašich požadavků.
www.jazykovka.cz
Európska vzdelávacia agentúra Meridián s.r.o.
www.mmeridian.eu
Preložte si slová, slovíčka, vety alebo celé texty v online prekladači viet zadarmo. Rýchly a jednoduchý pomocník na preklad do slovenčiny zo všetkých svetových jazykov.
prekladac-viet.sk
Jeden klik a zmeníte svoj život !!! V Certifikovanom Online kurze úspešného podnikateľa Petra Dubaja sa stanete certifikovaným e-bay expertom !!! Peter Dubaj Vás naučí techniky predaja na e-bay behom pár dní !
www.ebayexpert.sk
Súkromná materská škôlka Maternelle Ružinov je tu pre všetky deti od 1 do 6 rokov. Využíva aj Montessori pedagogiku a vyučuje angličtinu.
www.skolkamaternelle.com