Vzdelávanie, Kurzy

Katalóg stránok > Vzdelávanie, Kurzy

Personálna agentúra LABORA sa zameriava na sprostredkovanie zamestnancov do krajín EÚ, najmä Nemecka a Rakúska. Na základe získaných skúseností vieme porozumieť požiadavkám klienta a zabezpečiť vhodný výber zamestnancov.
www.labora.sk
Školenia od skutočných IT profesionálov so skúsenosťami z medzinárodného prostredia.
www.programujeme.sk
Zabezpečujeme služby v oblasti BOZP a požiarna ochrana . Vykonávame školenia v oblasti bozp,po a vodičou referentských vozidiel. Kontrola a predaj hasiacich prístrojov. Kontaktujte nás ešte dnes!
bozpacademy.sk
Towers Consulting je vzdelávacia a poradenská spoločnosť. Prostredníctvom nadhľadu, overených metodík a praktických postupov pomáhame rozvíjať výkon v obchode, komunikácii a manažmente.
www.towers.sk
Informácie o životnom poistení, poradenstvo v oblasti životného poistenia,sprostredkovanie poistenia na základe analýzy potrieb.
www.zivotnepoistenieprevas.sk
Specializovaně se zaměřujeme na obor systemika, jenž je základem kurzů pro vrcholné managery. Systemické vedení firem je zárukou největšího možného ekonomického růstu společností.
www.kurzy-poradenstvi.cz
Hledáte vhodný taneční kurz, jste z Ostravy a nechcete nikam dojíždět? Pak zkuste studio Fatima.
www.fatima-ostrava.cz
Informácie o aktuálnej povinnej výbave auta v Slovenskej republike. Čo má obsahovať povinná výbava auta podľa vyhlášky.
www.povinna-vybava-auta.sk
Organizovanie masérskych kurzov, terapií a kurzov osobného rozvoja (Dornova metóda, čínske, ayurvédske, thajské, havajské, klasické a športové masáže….Reiki, tarot, numeroló
www.masaze-kurzy.eu
Informácie z oblasti Feng Shui, Tradičnej čínskej medicíny a taoizmu, citáty a výroky.
www.dao-institut.sk
Interaktívne tabule v našej ponuke zahŕňajú značky Qomo, Triumph Board, Promethean Activboard, Eliteboard, Smart Board a iné.
www.interaktivnatabula.com