Zdravie, Wellness

Katalóg stránok > Zdravie, Wellness

Spravte niečo pre svoje zdravie - detoxikácia organizmu a posilnenie imunity s poradenstvom lekára za super ceny. Kupujte prírodné výživové doplnky, vitamíny a minerály pohodlne a rýchlo cez internet a za skutočne výhodné ceny. Viac info na webe.
biocare.sk
Kotvičník zemný známy ako tribulus terrestris sa využíva na zvýšenie libida, sily a celkovej vitality. Rastlina kotvičník zemný pochádza z Ázie a využíva sa už mnoho rokov po generácie ako zázračný životabudič organizmu.
kotvicnikzemny.sk
Manikúra, pedikúra, gélové, či akrylové nechty
www.svetmarketingu.sk/star-nails-nechtovy-salon
Psychoterapeutické centrum - poskytuje odbornú starostlivosť pri riešení Vašich problémov formou psychoterapie. Terapia dokáže rozkmitať viaceré oblasti života človeka a účinne ich riešiť.
www.terapiagestalt.sk
Komplexní sortiment čistě přírodních potravin, doplňků výživy a mnoha souvisejících produktů pro zdraví, racionální stravování a tělesnou krásu.
www.bio-racio.cz
Veterinárna ambulancia a veterinári, ktorí milujú zvieratá sa veľmi radi postarajú o vašich miláčikov. Poskytujeme konzultácie a poradenstvo v prevencii chorôb psov mačiek, koní a hospodárskych zvierat, diagnostika, liečba aj v domácom prostredí.
www.boldivet.com
Ostravské studio Kopretina nabízející masíže všeho druhu.
www.masazekopretina.cz
Kompletná masáž raz týždenne alebo rýchla masáž vo vhodnej chvíli spôsobí, že sa budeme cítiť zdraví a spokojní sami so sebou i so svojimi blízkymi.
www.masaze-bardejov.sk
Predaj Slovenského včelieho medu a včelích produktov priamo od včelára.
www.slovensky-med.sk
... prichádza na slovenský trh vybudovať sieť franchisových prevádzok, zameraných na zdravý životný štýl, so širokou ponukou potravín.
www.update.sk
Potrebujete pomoc psychológa? Poradiť sa? Nemusíte nikam cestovať ani volať, ja zavolám Vám v deň a hodinu, ktorú si sami zvolíte.
www.rozhovorsopsychologom.sk
Sme predajňa ktorá je oficiálnym predajcom doplnkov výživy Allmax nutrition, Beast Sports, iSatori .
www.bodymania.sk
Mobilný masér, ponuka masáží v pohodlí Vášho domova alebo v sídle firmy v Bratislave, Stupave, Malackách, Pezinku a okolí.
www.mobilny-maser.sk
Všetko o wellness. Od správneho saunovania až po výber wellness hotela.
www.milujemewellness.sk
Web Family Star.cz je určen pro všechny správné a odpovědné rodiče, kterým záleží na vývoji jejich dětí. Na stránkách najdete ucelené rady a tipy od odborníků, návody, hry ale i třeba soutěže, tipy k nákupům a mnoho dalšího.
www.familystar.cz